Doświadczenie

W przypadku wyboru odpowiedniej odlewni metali, kwestia jakości powinna zawsze stać na pierwszym miejscu. W końcu elementy aluminiowe są ważnymi elementami konstrukcyjnymi w wielu branżach. Tutaj nie można pozwolić sobie na błąd i niedokładność.

Nasza firma posiada bardzo precyzyjną politykę jakości. Wszystkie aspekty naszej działalności objęte są Systemem Zarządzania Jakością.

Jakość to nie tylko stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. To także ustawiczne dokształcanie kadr oraz uważne śledzenie nowinek i trendów w naszej branży. Nie mniej ważne jest poznawanie potrzeb naszych klientów. Jakość wypracowujemy poprzez praktykę i współpracę z najlepszymi dostawcami surowców i materiałów.

Odlewy ciśnieniowe charakteryzują się precyzją wykonania. Nie można jej osiągnąć bez odpowiedniej jakości – sprzętu oraz pracowników czuwających nad całym procesem.

Fakt, że odlewy piaskowe mają mniejszą dokładność w odwzorowaniu szczegółów, wcale nie oznacza, że do ich produkcji nie potrzeba zaangażowania. Jako firma działająca w branży od lat wiemy o tym doskonale.

Nasza polityka jakości skutkuje zaufaniem klientów i dostawców, z którymi współpracujemy. Nasze cele strategiczne w tym zakresie są dla nas priorytetem.